brukdekorbrukdekorbrukdekor

Jako elementy uzupełniające aranżację np. ogrodu czy podjazdu proponujemy m.in.:

UROK MINIMALIZMU - Donica Stampo to nowoczesność i prostota zaklęta w podstawowej bryle. Jest niezastąpionym dodatkiem aranżacji modernistycznego ogrodu czy tarasu i świetnym uzupełnieniem zagospodarowania przestrzeni miejskiej. Swoją formą idealnie wpisuje się w minimalistyczne trendy we współczesnej architekturze krajobrazu. (Libet).


DETAL RZĄDZI Kula Stampo wykonana z betonu architektonicznego jest elementem małej architektury doskonale wpisującym się w otoczenie domu w stylu modern. Jej urok tkwi w prostocie formy oraz minimalizmie. Może podkreślać nowoczesną kubaturę budynku bądź stanowić dominantę w przestrzeni naszego ogrodu. Możliwości jej zastosowania jest wiele i ostatecznie od nas zależy, jak wpiszemy ją w otaczający nas krajobraz. (Libet).

SPORTOWA ELEGANCJA Beton architektoniczny coraz odważniej wdziera się w aranżacje zarówno ogrodów, jak i przestrzeni publicznej. Urok białej piłki golfowej o średnicy 60 cm tkwi w prostocie formy i ozdobnych detalach tworzących specyficzną fakturę. Sposób jej wykorzystania w przestrzeni decyduje o charakterze całej aranżacji – inny klimat zbuduje bowiem pośród soczystej zieleni, inaczej natomiast zaprezentuje się w miejskich realiach. To również dobry – i w pewnym sensie oczywisty – pomysł na podkreślenie wyjątkowości golfowych pól. (Libet).

SYMETRIA PRZEDE WSZYSTKIM Sześcian Stampo to prosta i elegancka forma, która wzbogaci zarówno nowoczesną przestrzeń publiczną, jak i modernistyczną zabudowę prywatną. Jego główny walor to wielofunkcyjność. Pojedynczy może stać się stolikiem ogrodowym, krzesłem, ogranicznikiem wjazdu lub po prostu elementem dekoracyjnym, natomiast w grupie świetnie zastąpi długą ławkę lub podzieli przestrzeń na dwie różne strefy. W każdej z tych ról sprawdzi się doskonale, nadając miejscu zdecydowany i nowoczesny charakter. (Libet).

Ławki parkowo-miejskie stanowią bardzo ważny element małej architektury w wyposażeniu terenów użyteczności publicznej. Proponowane przez nas ławki i siedziska zachęcają spacerowiczów do odpoczynku poprzez szlachetny styl naturalnych kruszyw oraz klasyczną estetyką drewna. (Stylbet).

Oferta koszy ulicznych stworzona została z myślą o ułatwieniu utrzymania czystości w otoczeniu człowieka. Stanowią one niezbędny element małej architektury każdej przestrzeni użyteczności publicznej. (Stylbet).

 

 

PARTNERZY

polbrukstylbetkosk_bet_www_4

PROMOCJE

AVANTI KOSTKA PŁUKANA z naturalnym kruszywem POLBRUK w super cenie! Sprawdź....

KONTAKT: Brukdekor s.c

Pierwszy punkt sprzedaży:
Al. Zjednoczenia 92A, 65-001 Zielona Góra
tel. (68) 470 99 77
kom. +(48) 502288403

pon.-pt. 9.00-16.30, sob. 10.00-14.00

Od 20.10.2016 soboty nieczynne.

Drugi punkt sprzedaży:
Ul. Wapienna 5, 68-203 Żary
tel. (+48) 503 099 244
kom. (+48) 502 288 403

pon.-pt. 9.00-16.00, sob. 10.00-14.00